Hem      |     Garanti      |     Köpvillkor      |     Leverans      |     Om oss      |     Kontakt
Sök



 

Switchar

Hewlett Packard Enterprise Aruba 6300M 48SR5 CL6 PoE 4SFP56 Swch (JL659A)

Hewlett Packard Enterprise Aruba 6300M 48SR5 CL6 PoE 4SFP56 Swch (JL659A)


SKU: JL659A
121.949,-
(152.436,25 inkl. moms)
ETA: 2021-05-17
Tillbehör
KOMMUNIKATION / NÄTVERKSTILLBEHÖR
 = På lager
 = Inte på lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X372 54VDC 1050W PS
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X372 54VDC 1050W PS
SKU: JL087A#ABB
Produkt: Nät
5.392,-
(6.740,- inkl. moms)
Inte på lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X372 54VDC 680W PS
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X372 54VDC 680W PS
SKU: JL086A#ABB
Produkt: Nät
3.368,-
(4.210,- inkl. moms)
På lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 10Gbit/s SFP+ LC LR 10km SMF Revision E
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 10Gbit/s SFP+ LC LR 10km SMF Revision E
SKU: J9151E
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
9.645,-
(12.056,25 inkl. moms)
På lager
Hewlett Packard Enterprise 1G SFP LC LH 70KM SMF XCVR  IN
Hewlett Packard Enterprise 1G SFP LC LH 70KM SMF XCVR IN
SKU: J4860D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
24.036,-
(30.045,- inkl. moms)
Inte på lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
SKU: J9150D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2.757,-
(3.446,25 inkl. moms)
På lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 1Gbit/s SFP RJ45 T 100m Cat5e
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Transceiver 1Gbit/s SFP RJ45 T 100m Cat5e
SKU: J8177D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.213,-
(1.516,25 inkl. moms)
På lager
Hewlett Packard Enterprise 100M SFP LC FX 2KM MMF XCVR  IN
Hewlett Packard Enterprise 100M SFP LC FX 2KM MMF XCVR IN
SKU: J9054D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.499,-
(1.873,75 inkl. moms)
Inte på lager
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
SKU: J4858D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
650,-
(812,50 inkl. moms)
På lager
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR DER BLAUE ENGEL
SKU: J4859D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.290,-
(1.612,50 inkl. moms)
På lager
KOMPONENTER / KYLNING
Hewlett Packard Enterprise Aruba 6300M Fan Tray
Hewlett Packard Enterprise Aruba 6300M Fan Tray
SKU: JL669A
Typ: Datorväska
3.909,-
(4.886,25 inkl. moms)
Inte på lager
KOMPONENTER / NÄTAGGREGAT
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X372 - Nätaggregat - hot-plug/ redundant (insticksmodul) - AC 120/230 V - 1600 Watt - Europa - för P/N: JL659A, JL660A, JL661A, JL662A
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X372 - Nätaggregat - hot-plug/ redundant (insticksmodul) - AC 120/230 V - 1600 Watt - Europa - för P/N: JL659A, JL660A, JL661A, JL662A
SKU: JL670A#ABB
Kapacitet: 1600W
11.248,-
(14.060,- inkl. moms)
På lager
LAGRING / LAGRINGSTILLBEHÖR
Hewlett Packard Enterprise Aruba 50G SFP56 to SFP56 0.65m DAC Cable
Hewlett Packard Enterprise Aruba 50G SFP56 to SFP56 0.65m DAC Cable
SKU: R0M46A
2.735,-
(3.418,75 inkl. moms)
Inte på lager
Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.

Kundvagnen

Kundvagnen är tom

Logga in

  
 
 Kom ihåg mig
Logga in
Glömt lösenord?
Ny kund?

Bundlingar

Konfiguratorer

Prenumerera på
nyhetsbrev


Prenumerera på kampanjerbjudande och nyheter per e-post

   




 

Swebic AB   |   Box 101   |   SE-820 40 Järvsö   |   Tel: 0651-413 90   |   E-mail: sales@swebic.se Kategorier
Tillverkare